ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 4 150 Kč
naše cena 490 Kč
naše cena 5 990 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 2 490 Kč
naše cena 6 490 Kč
naše cena 5 990 Kč

Barvy
Barvy

 

 

Barvy-Woodstain-Satin

Johnstone’s je světoznámá značka vynikajících nátěrů firmy Sigma Kalon UK & Ireland, předního výrobce dekorativních nátěrových hmot, přípravků na přípravu a ošetření dřeva a jiných dekorativních doplňků. Pokud jde o nátěry, Johnstone’s skutečně představuje normu. Johnstone’s jako výrobce nátěrů od roku 1890 nabízí úplný sortiment profesionálních nátěrů. Všechny výrobky Johnstone’s jsou vyráběny podle systému jakosti schváleného Britským úřadem pro normalizaci (BSI).

Firma Johnstone’s má za cíl poskytnout zákazníkům kompletní řadu produktů pečující o dřevo, s výbornou formulací, zajišťující bezproblémové použití a zachování charakteristických vlastností.

Hlavním požadavkem vnějších nátěrů společnosti Johnstone’s Woodworks je chránit dřevo před škodlivými vlivy počasí včetně deště a slunečních UV paprsků, přičemž se snaží vyzdvihnout přirozenou krásu dřeva. Vnější nátěry firmy Johnstone’s Woodworks jsou vytvořeny tak, aby byli sto vypořádat se s přirozenými nepravidelnostmi dřeva bez toho, že by způsobovaly jakékoliv praskání, puchření či odlupování.

Satin Woodstein, silný lazurovací lak, mikroporézní, obsahující pigmenty, které vytvářejí UV filtr. Nanáší se ve dvou nátěrech, přičemž první nátěr je zředěn aby bylo dosaženo lepší vsákavosti do natíraného materiálu. Druhý finální nátěr zvýrazňuje přirozenou krásu dřeva, vytváří pololesklý povrch a dlouhodobě dřevo chrání před škodlivými vlivy jako vítr, voda a přímé slunce.

Naše výrobky jsou nafoceny v barvě, jejíž odstín se jmenuje Antická pinie (Antique pine). V případě zájmu je možno po tel. domluvě nábytek natřít i v jiném odstínu.

Njg3ZmNiN